Balboa in Lithuania

Balboa šokam Vilniuje nuo 2009 m. Lindyhop.lt klube !

Balboa šokis atsirado XX a. trečiame dešimtmetyje šalia Los Andželo esančio Balboa pusiasalio šokių salėse. Šis subtilus šokis savo ištakose buvo įtakotas kitų to laikmečio džiazo šokių: Partner Charleston, Foxtrot, Quick Step. Tai šokis, kurį mokėdami mėgausitės bet kokio tempo svingo (jazzo) muzika – tiek bliuzine, tiek pašėlusiai greita. Balboa yra išskirtinis šokis, kurio metu visas dėmesys yra sutelktas į savo partnerį ir muziką.

20117 m. rudens sezono pamokos prasideda nuo rugsėjo 5 d. ir vyks antradieniais – ketvirtadieniais Lindyhop.lt klube Geležinkelio g. 6.:

  • 19:00 – 20:00  B lygis (naujokai)
  • 20:00 – 21:00  INT lygis (pažengę)

Registruokis ir prisijunk prie mūsų!

Išmoksite šokti Balboa autentiškus stilius – ekspresyvųjį bal-swing ir subtilųjį balboa shuffle (pure-bal).

Pamokų metu nuosekliai perduodame savo ilgametę patirtį ir žinias sukauptas personalinių pamokų ir diskusijų su pasaulinio lygio Balboa šokio instruktoriais bei nuolatinio dalyvavimo tarptautiniuose seminaruose ir šokių stovyklose. Mūsų tikslas – išmokyti autentiškus šio subtilaus šokio pagrindus ir stilius, tęsiant mūsų pagrindinių mokytojų iš JAV Peter Loggins & Mia GoldsmithNick Williams & Sylvia SykesMickey Fortanasce & Kelly Arsenault , tiesiogiai bendravusių ir perėmusių šokio subtilybes ir dvasią iš 30-tųjų metų Balboa profesionalų.

Video of Balboa LT

Kestas & Loreta at Balboa Pavilion (2014, Newport Beach, California, United States)

Kęstas & Loreta at Balboa Pavilion (2014, Newport Beach, California, United States)

Comments are closed